Czym jest coaching?

Coaching jest metodą rozwoju osobistego, która dotyka zagadnień będących w kręgu zainteresowania klienta, takich jak: zmiana nawyków, podniesienie efektywności pracy, rozwój kariery, relacje interpersonalne, relacje w rodzinie, finanse, zdrowie i wiele innych.

Celem coachingu jest wypracowanie przez klienta rozwiązań, planów lub strategii, które przyniosą mu pożądane zmiany na przyszłość.

Klient jest autorem i siłą sprawczą tych zmian, posiada zasoby niezbędne do ich wprowadzenia.

Coach jest profesjonalnym partnerem, który wspiera klienta poprzez zadawanie otwierających pytań oraz swoją zaangażowaną obecność. W trakcie sesji coachingowej to klient jest bardziej aktywny i więcej mówi. Rolą coacha jest słuchać i zadawać pytania.

Jestem coachem w trakcie akredytacji według standardów ICF. Prowadzę sesje indywidualne. Z każdą sesją osiągam nowe rezultaty, rozwijam się.

Zapraszam do rozmowy.

portret Agnieszka Ciechowicz

Dla kogo?

Jeśli interesuje Cię rozwój osobisty, czujesz, że chcesz coś zmienić w niektórych obszarach swojego życia, ale nie oczekujesz gotowych recept czy porad, tylko chcesz wypracować własne rozwiązania – zapraszam na sesję.

Jak to wygląda w praktyce?

Sesja coachingowa to rozmowa. Ty mówisz, a ja słucham i zadaję pytania, które pomagają Ci zyskać perspektywę i ustalić czego potrzebujesz by przybliżyć się do wytyczonego celu. Na każdej sesji pracujemy z jednym wybranym przez Ciebie zagadnieniem.
Coaching nie jest formą doradztwa, mentoringu, szkolenia czy wykładu, dlatego nie powiem Ci co masz robić ani jak ja bym to zrobiła. W coachingu pracujesz nad rozwiązaniami najlepiej dopasowanymi dla siebie.
Na początku sesji ustalamy warunki będące gwarancją bezpieczeństwa i komfortu dla obu stron.

Gdzie się odbywa i ile trwa sesja?

Sesja trwa około 1-1,5h. Spotkania mogą być stacjonarne lub online (Skype, WhatsApp, Zoom itp.)

Ile sesji potrzeba?

Z założenia jedna sesja to jedno zagadnienie. Proces coachingowy obejmujący kilka różnych zagadnień może trwać do kilku miesięcy. Częstotliwość spotkań ustalasz Ty. Proces zmiany zachodzi nie tylko na sesjach, ale dzieje się także, a raczej głównie pomiędzy nimi.

Ile to kosztuje?

W chwili obecnej mam do zaoferowania 20 sesji coachingowych (ok. 1h każda sesja), w których opłatą jest dowolna kwota wpłacona na konto fundacji FUNDACJA KOCIARNIA KŻ.

paypal.Buttons({
style: {
shape: 'pill’,
color: 'gold’,
layout: 'vertical’,
label: 'paypal’,

},
createOrder: function(data, actions) {
return actions.order.create({
purchase_units: [{
amount: {
value: '120′
}
}]
});
},
onApprove: function(data, actions) {
return actions.order.capture().then(function(details) {
alert(’Transaction completed by ’ + details.payer.name.given_name + ’!’);
});
}
}).render(’#paypal-button-container’);