Mentoring Witalny

Czym jest witalność? To poczucie pełni życia, energia, chęć do działania, poczucie zadowolenia z tego jak żyjemy. Ale także codzienna sprawność. Człowiek witalny, to człowiek pełen sił życiowych.

Jeśli tak właśnie czujesz się najczęściej, to świetnie, gratulacje!

Ale jeśli w życiu codziennym towarzyszy Ci apatia, masz długotrwałe spadki energii, źle sypiasz, nie masz siły, ani ochoty na aktywność fizyczną – mentoring witalny przyjdzie Ci z pomocą.

Fundamentami Mentoringu Witalnego są 4 filary zdrowia:

1. UMIARKOWANY RUCH

2. RACJONALNE ODŻYWIANIE

3. REGENERUJĄCY SEN

4. REGULARNY RELAKS

Pamiętaj, że witalność nie jest zarezerwowana dla osób młodych! Mówiąc stereotypowo, możemy czuć się „młodo” lub „staro” w każdym wieku. Dzieje się tak gdy równowaga pomiędzy 4 filarami zdrowia jest zaburzona.

Program Mentoringu Witalnego zawiera wskazówki, podpowiedzi i konkretne działania działania na rzecz poprawy zdrowia fizycznego i psychicznego. Jest prowadzony w trybie stacjonarnym (Wrocław) i niestacjonarnym (cały świat).

W programie tym:

W programie wykorzystujemy żywność funkcjonalną jaką jest zielony jęczmień i chlorella pyrenoidosa, a także najwyższej jakości olejki eteryczne firmy doTERRA.

Jeśli Twoim celem jest sprawność i zdrowie fizyczne na długie lata oraz pozytywne nastawienie do świata i wigor w codziennym życiu, dołącz do grupy osób zainteresowanych programem Mentoringu Witalnego.