Poznajmy się

Cześć!

Jestem tłumaczką, instruktorką slow joggingu, instruktorką oddychania metodą dr Butejko i mentorką witalności.

A także mamą dwójki nastolatków, żoną, córką, siostrą, przyjaciółką i zwariowaną kociarą.

Jestem aktywna, zaangażowana, ciekawa ludzi i świata. Udzielam się społecznie, współpracuję z ciekawymi osobami zajmującymi się zdrowym stylem życia.

W wolnym czasie (sic!) czytam, dziergam szale, chusty i czapki dla rodziny, „gugluję” różne nurtujące mnie kwestie (lubię wiedzieć!), uczę się nowych technologii (uwielbiam rozwiązywać problemy techniczne).

Odżywiam się tak zdrowo, jak się da w danym momencie. Sportowo prowadzę umiarkowanie aktywny tryb życia i zachęcam do tego innych – ćwiczę Pilates i cały rok uprawiam slow jogging na świeżym powietrzu. W końcu nauczę się też pływać. 😊

Spotkajmy się na wspólnym treningu!

Agnieszka

Moja pasja

Moją pasją jest działanie.

Najbardziej lubię być siłą sprawczą i motorem napędzającym przeróżne projekty i inicjatywy. Lubię zmianę w sobie i w innych.

Moje obecne pasje: mentoring witalny, prawidłowy oddech czy slow jogging zrodziły się z potrzeby wprowadzenia zmian we własnym życiu i lepszego zadbania o zdrowie. Chcę się nimi z Tobą dzielić, bo jestem przekonana o ich pozytywnym wpływie na moje (i Twoje!) życie.

Gdzie mnie spotkasz? W parku, w sali szkoleniowej czy na warsztatach oddechowych. Do zobaczenia! 🙂

Czym się zajmuję?

1

Prowadzę biuro tłumaczeń ERIN i wykonuję tłumaczenia z języka angielskiego. Świadczę usługi tłumaczeniowe dla firm i instytucji.

2

Organizuję treningi indywidualne i grupowe slow joggingu. Motywuję, dopinguję, zarażam chęcią do działania. Ruszam z kanapy i wyciągam z domu nawet tych mocno opornych😊 Biegam dla siebie i dla innych.

3

Przypominam o tym, co często nam umyka w zabieganiu, stresującym życiu i hałasie: 0 prawidłowym oddechu. Spokojnym, przywracającym równowagę, relaksującym. Oddech to czynność, którą wykonujesz najczęściej. Warto ją robić dobrze!

Co jest moją dewizą?

„Jestem wystarczająco dobra. Nic nie muszę, wszystko mogę.” Ty też!


Możesz zrobić coś dla siebie, możesz postawić ten pierwszy krok i możesz postawić go właśnie ze mną!

Zapraszam do wspólnych ćwiczeń 🙂